Wyślij wiadomość
products

3D Hologauze Mesh Screen Materiał poliamidowy do pokazów scenicznych na imprezach

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: SMX
Orzecznictwo: CE&ROHS
Numer modelu: Holo-Gaza
Minimalne zamówienie: 3.1*2m (6 metrów kwadratowych)
Cena: 90-130 usd per square meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 100000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Kolor: Szary/Biały/Czarny Szerokość: 3,1m /3,6m /5,9m /7m/9m
Materiał: Poliamid
High Light:

Ekran z siatki 3D Hologauze

,

ekran z siatki hologauze Poliamid

,

ekran z siatki hologauze Stage Show


opis produktu

Opis

Siatka holograficzna Projekcja ekranu jest rodzajem formy wyświetlania za pomocą projekcji, reflektora i tak dalej.Jest nadal nieodłączny od stałego nośnika obrazu, cienkiego ekranu, takiego jak lekka przędza, jest wykonany z cienkiej tkaniny bawełnianej lub materiałów z włókien chemicznych z otworami z siatki.Może to być wyjątkowo cienka siatka druciana, stalowa siatka druciana lub gaza, która nie jest łatwa do zobaczenia gołym okiem, może zapewnić dobre odbicie efektu wizualnego.W przypadku wyświetlania na dużą skalę zwiększa również poczucie poziomu przestrzeni na scenie, poprawia interakcję między aktorami i filmami w spektaklu i uatrakcyjnia przedstawienie.

 

 

Ekran siatki 3D Hologram to rodzaj nowego ekranu projekcyjnego.Jest szeroko stosowany do holograficznego ślubu, holograficznego koncertu muzycznego, restauracji, pokazu mody lub wprowadzania nowych produktów i tak dalej.

 

 

 

Mamy białe, szare, przezroczyste i czarne dla twoich opcji, szerokość od 3,1 m, 3,6 m, 5,9 m do 9 m, możesz dostosować dowolny kształt lub dowolny rozmiar, jak chcesz.

3D Hologauze Mesh Screen Materiał poliamidowy do pokazów scenicznych na imprezach 0

Podanie

 

Tworzenie ruchomych animacji 3D
Za pomocą Holo Gauze możesz tworzyć unoszące się animacje 3D, które wyglądają, jakby poruszały się wraz z akcją na scenie.Unoszące się animacje nie mają wyraźnego połączenia z zewnętrzną technologią z perspektywy publiczności, co naprawdę zapewnia wciągające wrażenia podczas pokazu.
Interakcja między artystą a treścią 3D
Ze względu na sposób tworzenia Holo Gauze artysta na scenie może wchodzić w interakcje z projekcjami 3D, pomagając zwiększyć wartość iluzji dla publiczności.Projekcja obrazu może być przesuwana wraz z ruchami artysty, jedną z kluczowych korzyści jest to, aby widzowie byli mocno zaangażowani w treść.
Projekcje mogą otaczać artystę
System Holo Gauze został zaprojektowany tak, aby naprawdę wciągał publiczność, dzięki czemu wydaje się, że osoba na scenie jest całkowicie otoczona treścią holograficzną.

 

 

Parametr

 

Materiał Szerokość Długość Waga
Poliamid 3,1-9,5m 30m 17g/m2
Osiągać Gęstość Przepuszczalność Kolor
0,15 10 otworów/cm 78% Biały, szary, czarny

 

Informacje o firmie

 

Shenzhen Smx Display Technology Co., Ltdjest profesjonalnym producentem specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i eksporcie ekranów projekcyjnych UHD, Stage Holographic System, 180 °/270 ° / 360 ° Hologram Display Showcase, Large Pyramid Holographic Display i innych produktów związanych z projekcją.

Nasze produkty obejmują,
Ekran projekcyjny:Zmotoryzowany ekran, ekran ręczny, ekran statywu, elektryczny ekran podłogowy, zmotoryzowany ekran napinany, ekran ze stałą ramą, zakrzywiony ekran stały, szybko składany ekran, ekran z oczkami, ekran tylny itp.

Holograficzny system sceniczny:Folia do eyelinera Musion, folia holograficzna sceniczna, folia holograficzna 3D, system noszy, ekran odbijający, folia refleksyjna Stage 3D.
Film:Film projekcyjny, film refleksyjny holo.

Prezentacja wyświetlacza hologramowego:Wyświetlacz holograficzny 180 ° / 270 ° / 360 °, holograficzny wyświetlacz o dużej piramidzie, holocube, szkło z hologramem piramidy

 

 

 

 

 

Szczegóły kontaktu
June

Numer telefonu : +8617875163657

WhatsApp : +8613760256420