Dom Aktualności

Tradycyjna restauracja unowocześnia cyfrową projekcję restauracji, aby poprawić nowe doznania kulinarne

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The 3d holographic display showcase getting my client’s product noticed in crowded shops, malls and exhibition halls.

—— Chris Abeysekera

I am from Canada,we like your holographic 3d display unit,good quality and price!

—— Neil

Thanks for your help and assistance on this project, I am sure we can work together to get this better for any future orders.

—— Simon Rumbles

We are happy with your holo foil,we set up a successful stage holographic.

—— Mike Lovell

We are very happy with the 3d holographic display,it got a wonderfull effect for our exhibition!

—— Fabio Sartoretto

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Tradycyjna restauracja unowocześnia cyfrową projekcję restauracji, aby poprawić nowe doznania kulinarne
najnowsze wiadomości o firmie Tradycyjna restauracja unowocześnia cyfrową projekcję restauracji, aby poprawić nowe doznania kulinarne
Zmęczony tą samą dekoracją, zdegustowany smakiem różnych stylów, jak znaleźć inne wrażenia kulinarne, cieszyć się innym otoczeniem, cyfrowa projekcja restauracji stała się pierwszym wyborem do renowacji i modernizacji branży restauracyjnej.

Restauracja holograficzna nazywana jest również Light and Shadow Restaurant, Immersion Restaurant i Interactive Projection Restaurant. Łączy technologię projekcji holograficznej z animacją 3D i tworzy dynamiczną i zmienną scenę otoczenia ze ścianami jadalni, zasłonami, biurkiem, podłożem i sufitem jako nośnikami projekcji. Produkcja animacji oparta na dynamicznych obrazach jest dostosowywana tak, aby przestrzeń jadalni prezentowała dynamiczny efekt 3D stereo. Łącząc tradycyjne oświetlenie krajobrazu z holograficznymi obrazami projekcyjnymi, poprawia on trójwymiarowy i realistyczny charakter restauracji oraz dopasowuje się do muzyki w tle, aby osiągnąć efekt immersyjny. „Restauracja holograficzna” może dostosować motyw biznesowy, przyciągnąć pasażerów, poprawić tożsamość marki i zwiększyć gotowość konsumentów oraz stworzyć najpopularniejszą lokalną „czerwoną restaurację netto!”

Cyfrowa projekcja w restauracji oparta jest na zmysłach wizualnych. Łącząc treści cyfrowe, projektor i treści stereo są łączone, aby dać ludziom najlepszy efekt wizualny do wyświetlania różnych środowisk restauracyjnych. Doświadczenie kulinarne nie zajmie ograniczonej przestrzeni restauracji. Różne style dekoracji pozwalają gościom cieszyć się nowymi doznaniami kulinarnymi o różnych stylach podczas jedzenia.

Restauracja to miejsce, z którym nie wszyscy mogą się zapoznać. Wraz z poprawą standardu życia ludzi poprawia się również wymagania dotyczące smaku restauracji. To musi być dobre, pełne i pełne emocji.

Nie wystarczy zaspokoić gust ludzi, ale także ich wzrok, dotyk, a nawet zmysł słuchu i węchu.

Wysoki popyt ludzi na jedzenie, a więc sposób na przyciągnięcie i utrzymanie klientów oraz zapewnienie lepszych wrażeń kulinarnych, stał się przedmiotem, z którym muszą zmierzyć się specjaliści z branży gastronomicznej.

Pub Czas : 2019-12-18 14:04:58 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Alina Deng

Tel: 0086-755-29127281

Faks: 86-755-29460353

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)