Dom Aktualności

W jakich obszarach stosuje się głównie technologię projekcji holograficznej?

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
The 3d holographic display showcase getting my client’s product noticed in crowded shops, malls and exhibition halls.

—— Chris Abeysekera

I am from Canada,we like your holographic 3d display unit,good quality and price!

—— Neil

Thanks for your help and assistance on this project, I am sure we can work together to get this better for any future orders.

—— Simon Rumbles

We are happy with your holo foil,we set up a successful stage holographic.

—— Mike Lovell

We are very happy with the 3d holographic display,it got a wonderfull effect for our exhibition!

—— Fabio Sartoretto

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
W jakich obszarach stosuje się głównie technologię projekcji holograficznej?
najnowsze wiadomości o firmie W jakich obszarach stosuje się głównie technologię projekcji holograficznej?
Technologię projekcji holograficznej można prześledzić w latach 40. XX wieku, znaną również jako „obrazowanie wirtualne”, która wykorzystuje interferencję i dyfrakcję do rejestrowania i odtwarzania prawdziwego trójwymiarowego obrazu obiektu, który jest żywy i piękny, i sprawia, że ​​efekt wizualny jest bardziej kompletny.

Obecnie technologia holograficzna przeniknęła w ostatnich latach do wszystkich dziedzin życia społecznego i była szeroko stosowana w nowoczesnych badaniach naukowych i przemyśle. W produkcji, szczególnie w nowoczesnych testach, bioinżynierii, medycynie, sztuce, handlu, bezpieczeństwie i nowoczesnej technologii przechowywania. Głównym powodem jest to, że dobrze pasuje do różnych scen, sprawia, że ​​treść wyświetlacza jest bardziej stereoskopowa i może zapewnić mocny obraz audiowizualny szokowanie bez noszenia sprzętu, aby każdy mógł uzyskać więcej. Dobra rozrywka audiowizualna, dlatego istnieją różne sale wystawowe w różnych salach bankietowych i restauracjach hotelowych, które wykorzystują technologię projekcji holograficznej w celu uzyskania różnych wrażeń dźwiękowych i świetlnych.

Na przykład, aby poprawić efekt audiowizualny sali bankietowej, oprócz zastosowania bardzo zaawansowanych technologii multimedialnych, w pełni zastosowano technologię projekcji holograficznej, która nie tylko może sprawić, że bankiet będzie na żywo sala bardziej stereo, ale także pokaż Większa interaktywność, najważniejsze jest, aby wszyscy widzowie na scenie poczuli wciągające uczestnictwo, wysokiej klasy efekt sali bankietowej. Dzięki zastosowaniu technologii projekcji holograficznej w Disel Fashion T-Show piękny obraz z projekcją holograficzną, któremu towarzyszy modelka, przenosi widza do innego świata, jakby pozwalał mu doświadczyć podwójnego świata wirtualnego i rzeczywistego.

Pub Czas : 2019-12-18 14:01:53 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen SMX Display Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Alina Deng

Tel: 0086-755-29127281

Faks: 86-755-29460353

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)